Nagy pofonba szaladt bele a Kézilabda Kecskemét

A férfi NB I./B 11. fordulójában a Kézilabda Kecskemét a Mezőkövesdet fogadta vasárnap este hazai pályán. Tóth Norbert együttesének ezúttal nem adtak esélyt a pontszerzésre. a vendégek.

A Mezőkövesd már a mérkőzés elején elhúzott 4–1-re, ezt követően pedig a hazaiak inkább kisebb, mint nagyobb sikerrel loholtak a nyomukban.  A félidő közepén öt gólt volt a különbség, ami szünetre aztán kilencre nőtt (13–22). A második félidőben már csak az volt a kérdés, mekkora különbséggel nyernek a vendégek, akik végül 27–40-re húzták be az összecsapást.

A Kecskemét nyolc pontjával a 13. helyet foglalja el a tabellán, így továbbra is az alsóházban harcol a minél jobb helyekért, míg a Mezőkövesd sikerével a 6. helyen áll. A hírös városiak legközelebb csütörtörkön lépnek pályára rendhagyó módon, a Budai Farkasok otthonában 18 óra 30 perckor kezdenek majd.

Kézilabda Kecskemét–Mezőkövesd 27–40 (13–22)

Kecskemét. V: Héjja, Kónya

Kecskeméti góllövők: Horváth A. 7(1), Csuzi 5, Bodnár  Á. 4 (1), Papp I. 4, Szeverényi 4 (1), Bózsa 1, Gárgyán 1, Hunyadi 1.

Mezőkövesdi góllövők: Kovács B. 8, Kátai R. 8, Jancsó 7 (1), Sárosi 7, Dobi 3, Bodnár B. 2, Horváth L. 2, Veres 2, Boda 1. Ny. A.

Cikkünk szerzője: Nyitray András (Forrás: baon.hu)